Följ länken ”Lägg till annons” och fyll i dina kontaktuppgifter. Ett mail går till kansliet för godkännande och därefter läggs annonsen ut på hemsidan. I och med din registrering erhåller du ett mail med en bekräftelse. Där bifogas även en länk som du använder när du sedan önskar ta bort din annons. Spara därför detta mail.

 

Vi önskar köpa spelrätter

Namn Telefonnr E-post
Tomas Eskilsson 0703591209 tomas.eskil@outlook.com
Peter Ohlsson 0703478896 peterohlsson58@gmail.com
Robert Sidorson 070-2056293 robert.sidorson@gmail.com

Vi önskar sälja spelrätter

Namn Telefonnr E-post
Henric Forsman 0723849150 henric72@gmail.com
Curt-Åke Danielsson 0702387792 curtdanielsson@hotmail.com
gustav holmer 070-4914022 holmer67@outlook.com
Richard Hedlund 0761168320 hedlund25@gmail.com
Gösta Nordlund 0706724074 gknordlund@icloud.com
Sven-Gunnar Fredriksson 0707147962 svenfredriksson47@gmail.com
Anders Hanberg 070-4139903 anders.hanberg1@gmail.com
Magnus Carlsson 0703628378 calllemange67@gmail.com
Jan Svensson 0701687126 jan.svensson@benders.se
Charlotta Svensson 0767856162 charlotta_svensson@telia.com
Patrick Jönsson 0763373587 patrick.brev@gmail.com
Mats Karlsson 0703455443 gamlemats@hotmail.com
Niklas Klasson 0793542440 niklas.klasson@gmail.com
Lars-Åke Andersen 070-4532300 larsakeandersen@gmail.com
Hans Davidsson 0760262672 hodson46@gmail.com
Johanna 0702497406 jojjan7799@hotmail.com
Annbritt Pettersson 0705298838 rolfpettersson884@gmail.com
Margaretha Lundbäck 0723-308010 lundback.margaretha@gmail.com
Mats Lifvergren 0709709383 matte_xx@hotmail.com

Lägg till annons