Följ länken ”Lägg till annons” och fyll i dina kontaktuppgifter. Ett mail går till kansliet för godkännande och därefter läggs annonsen ut på hemsidan. I och med din registrering erhåller du ett mail med en bekräftelse. Där bifogas även en länk som du använder när du sedan önskar ta bort din annons. Spara därför detta mail.

 

Vi önskar köpa spelrätter

Namn Telefonnr E-post
Tomas Eskilsson 0703591209 tomas.eskil@outlook.com
Peter Ohlsson 0703478896 peterohlsson58@gmail.com
Robert Sidorson 070-2056293 robert.sidorson@gmail.com
Stenove Ringborg 0708-488893 stenove2010@hotmail.com
Tommy Andersson 0700032136 andersson2032@hotmail.com
Karin Persson 0736200775 karin.persson75@gmail.com

Vi önskar sälja spelrätter

Namn Telefonnr E-post
Curt-Åke Danielsson 0702387792 curtdanielsson@hotmail.com
Richard Hedlund 0761168320 hedlund25@gmail.com
Gösta Nordlund 0706724074 gknordlund@icloud.com
Sven-Gunnar Fredriksson 0707147962 svenfredriksson47@gmail.com
Anders Hanberg 070-4139903 anders.hanberg1@gmail.com
Magnus Carlsson 0703628378 calllemange67@gmail.com
Jan Svensson 0701687126 jan.svensson@benders.se
Charlotta Svensson 0767856162 charlotta_svensson@telia.com
Patrick Jönsson 0763373587 patrick.brev@gmail.com
Hans Davidsson 0760262672 hodson46@gmail.com
Annbritt Pettersson 0705298838 rolfpettersson884@gmail.com
Daniel Johansson 0735-376969 dannedj@gmail.com
Daniel Carlsson 0700-896648 carlsson395@gmail.com
Per Linde +46705305446 pellelinde1@gmail.com
Sebastian Ågren 0734039498 sebbeagren_12@hotmail.com
Ingrid Pousette 0705915147 ingrid.po@telia.com
Stefan Pousette 0722-2288961 stefan.svensson7@telia.com
Kenneth Åhslund – 2st spelrätter 0700458300 kg.ahslund@gmail.com
Daniel Wengström 0706840806 wengstromd@gmail.com
Lars Hanberg 0762972799 larshanberg@gmail.com
Sverker Danielsson 0702746032 sverre.l@bahnhof.se
Michael Tångring +46707853604 Michael.tangring@outlook.com
Robert Ottosson 0700910390 robert2896@hotmail.com
Roine Dyde 0733770799 roine1976@gmail.com
Johan Toftgård 0730257603 jo.toftgard@gmail.com
Lars Olsson 0737801253 lars.olsson9@lokalpost.se
Hans Persson 0705572611 hanspersson775@gmail.com

Lägg till annons