KONTAKT

KANSLI 0142-125 70 (knappval 2)

Kansli@mjolbygk.se

Måndag-Torsdag 8.00-15.00

Vi rekommenderar att man i första hand mailar sitt ärende. Önskar man personlig kontakt på golfklubben ska tid bokas i förväg.

 

RECEPTION/SHOP 0142-125 70 (knappval 1)

info@mjolbygk.se

Öppettider 

Måndag – torsdag 8.00-18.00
Fredag 8.00-17.00
Lördag – Söndag 8.00-15.00

 

KLUBBCHEF 0142-125 70 (knappval 5)

Viktoria Schedin

viktoria@mjolbygk.se

 

 

 

PRO/KURSER
Magnus Carlsson 0736- 24 32 50
Fredrik Carlsson 0704-53 19 48

kansli@flemmingegolf.se
kurs@mjolbygk.se

Greenkeeper

Peter Irebrink 0142 – 147 11

greenkeeper@mjolbygk.se

Ordförande 0705-21 85 82
Per Borthen 

per.borthen@telia.se

Styrelse
styrelse@mjolbygk.se


Mjölby Golf AB

orgnr: 556657-0643
Bankgiro: 5738-1733
Swish: 123-426 32 08

Mjölby Golfklubb

orgnr: 823000-5178
Bankgiro 775-5523

FÖLJ OSS

Golfrestaurang

Mathias Borg 0762-13 91 61

mathiasborg@hotmail.se

 

Hotell Miskarp – 0142-803 50

Bokning golfpaket med boende

 

Info@hotellmiskarp.se

 

ADRESS MJÖLBY GK

Mjölby Golfklubb

Blixberg,Miskarp 59592 MJÖLBY