KONTAKT

KANSLI 0142-125 70 (knappval 2)

Kansli@mjolbygk.se

Måndag-Torsdag 8.00-15.00

Vi hänvisar i första hand ärenden till mail eller telefon. 
Personlig kontakt i klubbhuset ska bokas i förväg. 

 

RECEPTION/SHOP 0142-125 70 (knappval 1)

info@mjolbygk.se

 

Receptionen stängd för säsongen. 
För shopärenden se kontakt till PRO/KURSER/SHOP

 

KLUBBCHEF 0142-125 70 (knappval 5)

Viktoria Schedin

viktoria@mjolbygk.se

PRO/KURSER/SHOP

Magnus Carlsson 0736- 24 32 50
Fredrik Carlsson 0704-53 19 48

kansli@flemmingegolf.se
kurs@mjolbygk.se

Greenkeeper

Peter Irebrink 0142 – 147 11

greenkeeper@mjolbygk.se

Ordförande 0705-21 85 82
Per Borthen 

per.borthen@telia.se

Styrelse
styrelse@mjolbygk.se


Mjölby Golf AB

orgnr: 556657-0643
Bankgiro: 5738-1733
Swish: 123-426 32 08

Mjölby Golfklubb

orgnr: 823000-5178
Bankgiro 775-5523

FÖLJ OSS

Golfrestaurang

Mathias Borg 0762-13 91 61

mathiasborg@hotmail.se



Hotell Miskarp – 0142-803 50

Bokning golfpaket med boende

Info@hotellmiskarp.se

 
ADRESS MJÖLBY GK

Mjölby Golfklubb

Blixberg,Miskarp 59592 MJÖLBY