• start1smal

  • start2smal

  • start3smal

  • photo_2smal

Kontakt

Kontakt:

Kansli: 0142-125 70
Telefontid: tisdag – torsdag 9-14.
Vi rekommenderar att man i första hand mailar sitt ärende.
Inga fysiska möten sker i nuläget enligt FHM:s riktlinjer
Kansli@mjolbygk.se

Reception/shop: 0142-36 97 40 – Stängd för säsongen
info@mjolbygk.se 

Klubbchef:
Viktoria Schedin
viktoria@mjolbygk.se

Pro/kurser
Magnus Carlsson 0736- 24 32 50
Fredrik Carlsson 0704-53 19 48
kansli@flemmingegolf.se

Greenkeeper:
Peter Irebrink 0142 – 147 11
greenkeeper@mjolbygk.se

Ordförande:
Per Borthen 0705-21 85 82
per.borthen@telia.se

Styrelse
styrelse@mjolbygk.se

Golfrestaurang:
Mathias Borg 0762-13 91 61
mathiasborg@hotmail.se

Hotell Miskarp – bokning golfpaket med boende
0142-803 50.
Info@hotellmiskarp.se

 

Övrigt:
Mjölby Golf AB, orgnr: 556657-0643
Bankgiro: 5738-1733
Swish: 123-426 32 08

Mjölby Golfklubb, orgnr: 823000-5178
Bankgiro 775-5523

Adress:
Mjölby Golfklubb
Blixberg,Miskarp
59592 Mjölby

 

  • AEs-logo
  • Hotell-Miskarp-grön
  • LF_Logo_Ostgota_Vanster_RGB
  • NID_Mjolby_Logo_Bla
  • Stena Logo Tagline web
  • TMH Primary Logo 2014 RGB
  • asfaltsgruppen_logo_www
  • bjorko
  • blaklintsbuss
  • blomstertorget
  • citygross_logo_rgb_PO_grey_new
  • egirs
  • engstroms
  • etv-logo
  • ica-supermarket-logotyp
  • kjell-askling-bil-ab
  • logo1
  • logo_liten
  • max
  • mjolbykommun
  • mjolbytryckeri
  • optimera
  • rejmes_w_logo_webb_rgb
  • resia_logo_125233335
  • swecologo
  • swedbank
  • terass_logo
  • xlbygg

Adress:

Mjölby Golfklubb
Blixberg, Miskarp
59592 Mjölby
kansli@mjolbygk.se

Telefonnummer:

Kansli: 0142-125 70
Shop/reception: 0142-36 97 40
Pro Magnus Carlsson: 0736- 24 32 50
Pro Fredrik Carlsson: 0704-53 19 48