• start1smal

  • start2smal

  • start3smal

  • photo_2smal

Kommitté

Damkommitté 2020

Ordförande:
Maria Petersson
073-379 33 1
kryddmaria@gmail.com

Tävlings ansvarig dam, fadder
Catrine Ottosson
072-213 19 15
cattis69@yahoo.se

Sponsoransvarig, fadder
Pernilla Asmundsson
076-893 84 41
pernilla_asmundsson@hotmail.com

Tävlingsansvarig dam, fadder
Cecilia Jonsson
070-218 08 62
ceciliaberglund6211@hotmail.com

Aktivitetsansvarig
Marie Lindmark
070-972 88 04
marie.lindmark@bredband.net

Aktivitetsansvarig
Lena Carlswärd
070-978 15 51
carlsward.lena@hotmail.com

Sekreterare
Anette Fransson
070-175 11 22
mamma-fransson@hotmail.com

Samordnare seriespelsansvarig dam

Jennie Dahlroos
073-840 76 90
j.dahlroos@hotmail.com

Lagansvariga för Seriespel för Damer:

D50+
Barbro T-Karlsson
barbro.t-karlsson@tele2.se

D2 Lag 1
Ingela Karlsson
ingela.m.karlsson56@gmail.com

D2 Lag 2
Jennie Dahlroos
j.dahlroos@hotmail.com

 

  • AEs-logo
  • Hotell-Miskarp-grön
  • LF_Logo_Ostgota_Vanster_RGB
  • NID_Mjolby_Logo_Bla
  • Stena Logo Tagline web
  • TMH Primary Logo 2014 RGB
  • asfaltsgruppen_logo_www
  • bjorko
  • blaklintsbuss
  • blomstertorget
  • citygross_logo_rgb_PO_grey_new
  • egirs
  • engstroms
  • etv-logo
  • ica-supermarket-logotyp
  • kjell-askling-bil-ab
  • logo1
  • logo_liten
  • max
  • mjolbykommun
  • mjolbytryckeri
  • optimera
  • rejmes_w_logo_webb_rgb
  • resia_logo_125233335
  • swecologo
  • swedbank
  • terass_logo
  • xlbygg

Adress:

Mjölby Golfklubb
Blixberg, Miskarp
59592 Mjölby
kansli@mjolbygk.se

Telefonnummer:

Kansli: 0142-125 70
Shop/reception: 0142-36 97 40
Pro Magnus Carlsson: 0736- 24 32 50
Pro Fredrik Carlsson: 0704-53 19 48