• start1smal

  • start2smal

  • start3smal

  • photo_2smal

Önskar köpa/sälja spelrätt

Följ länken ”Lägg till annons” och fyll i dina kontaktuppgifter. Ett mail går till kansliet för godkännande och därefter läggs annonsen ut på hemsidan. I och med din registrering erhåller du ett mail med en bekräftelse. Där bifogas även en länk som du använder när du sedan önskar ta bort din annons. Spara därför detta mail.

Dessa personer önskar köpa spelrätter

Finns inga som önskar köpa

Dessa personer önskar sälja spelrätter

Namn Telefonnr E-post
Johan Hallman 0737347217 idahallman@hotmail.com
Fredrik Moborg 0705914198 fredrik.moborg@gmail.com
Yvonne Nilsson 070-6966064 yvonne51@telia.com
Lars Carlsson 0705836850 andreascarlsson_4@msn.com
Anders Malmby 0734180790 malmby@engineer.com
Ann-Mari Quist 0705426811 ann_mariq@hotmail.com
Johan Lundberg 0703484170 jeg.lundberg@gmail.com
Anders Danielsson 0738354301 danielsson.toborg@telia.com
Kansliet förmedlar 0142-125 70 Kansli@mjolbygk.se
Fredrik Johansson 0762516648 j_son_@hotmail.com
Daniel Carlsson 0700-896648 carlsson395@gmail.com
Daniel Jern 0707674241 Daniel.jern@hotmail.se
Rune Lavén 070-6617968 rune.laven@gmail.com
Bo Andersson 0727412172 bo.marknadskonsult@gmail.com
Mats Thiger 0706153582 mats_thiger@yahoo.se
Anne-Britt Lundqvist 0709351876 ann-britt.lu@telia.com
Emanuel Vardi 0720801345 emanuel_vardi@hotmail.com
Alexandra Sandberg 0700804095 alexandra.sandberg@hotmail.se
Alexandra Sandberg 0700804095 alexandra.sandberg@hotmail.se
Per Cedervall 0705864801 cedervall@hotmail.com

Lägg till annons

 

  • AEs-logo
  • Hotell-Miskarp-grön
  • LF_Logo_Ostgota_Vanster_RGB
  • NID_Mjolby_Logo_Bla
  • Stena Logo Tagline web
  • TMH Primary Logo 2014 RGB
  • asfaltsgruppen_logo_www
  • bjorko
  • blaklintsbuss
  • blomstertorget
  • citygross_logo_rgb_PO_grey_new
  • egirs
  • engstroms
  • etv-logo
  • ica-supermarket-logotyp
  • kjell-askling-bil-ab
  • logo1
  • logo_liten
  • max
  • mjolbykommun
  • mjolbytryckeri
  • optimera
  • rejmes_w_logo_webb_rgb
  • resia_logo_125233335
  • swecologo
  • swedbank
  • terass_logo
  • xlbygg

Adress:

Mjölby Golfklubb
Blixberg, Miskarp
59592 Mjölby
kansli@mjolbygk.se

Telefonnummer:

Kansli: 0142-125 70
Shop/reception: 0142-36 97 40
Pro Magnus Carlsson: 0736- 24 32 50
Pro Fredrik Carlsson: 0704-53 19 48