• start1smal

  • start2smal

  • start3smal

  • photo_2smal

Önskar köpa/sälja spelrätt

Följ länken ”Lägg till annons” och fyll i dina kontaktuppgifter. Ett mail går till kansliet för godkännande och därefter läggs annonsen ut på hemsidan. I och med din registrering erhåller du ett mail med en bekräftelse. Där bifogas även en länk som du använder när du sedan önskar ta bort din annons. Spara därför detta mail.

Dessa personer önskar köpa spelrätter

Namn Telefonnr E-post
Peter Ohlsson 703478896 peterohlsson58@gmail.com
Andreas 0768823618 norrby_andreas@hotmail.com

Dessa personer önskar sälja spelrätter

Namn Telefonnr E-post
Anders Malmby 0734180790 malmby@engineer.com
Ann-Mari Quist 0705426811 ann_mariq@hotmail.com
Johan Lundberg 0703484170 jeg.lundberg@gmail.com
Anders Danielsson 0738354301 danielsson.toborg@telia.com
Daniel Jern 0707674241 Daniel.jern@hotmail.se
Rune Lavén 070-6617968 rune.laven@gmail.com
Bo Andersson 0727412172 bo.marknadskonsult@gmail.com
Mats Thiger 0706153582 mats_thiger@yahoo.se
Alexandra Sandberg 0700804095 alexandra.sandberg@hotmail.se
Per Cedervall 0705864801 cedervall@hotmail.com
Pierre Agné 0734183131 pierre.agne@hotmail.com
Birgitta Kronåker 0706684275 kronaker@telia.com
Hans Kronåker 0706684275 kronaker@telia.com
Jonas Bohlin 0704246468 jonas.bohlin79@gmail.com
Mikael Larsson 0705375420 mikael.larsson2@me.com
Birgitta Svenssom 0705512199 svenssongo@yahoo.se
Gunwor Svelin 0705732250 gunworsvelin@hotmail.com

Lägg till annons

 

  • AEs-logo
  • Hotell-Miskarp-grön
  • LF_Logo_Ostgota_Vanster_RGB
  • NID_Mjolby_Logo_Bla
  • Stena Logo Tagline web
  • TMH Primary Logo 2014 RGB
  • asfaltsgruppen_logo_www
  • bjorko
  • blaklintsbuss
  • blomstertorget
  • citygross_logo_rgb_PO_grey_new
  • egirs
  • engstroms
  • etv-logo
  • ica-supermarket-logotyp
  • kjell-askling-bil-ab
  • logo1
  • logo_liten
  • max
  • mjolbykommun
  • mjolbytryckeri
  • optimera
  • rejmes_w_logo_webb_rgb
  • resia_logo_125233335
  • swecologo
  • swedbank
  • terass_logo
  • xlbygg

Adress:

Mjölby Golfklubb
Blixberg, Miskarp
59592 Mjölby
kansli@mjolbygk.se

Telefonnummer:

Kansli: 0142-125 70
Shop/reception: 0142-36 97 40
Pro Magnus Carlsson: 0736- 24 32 50
Pro Fredrik Carlsson: 0704-53 19 48