• start1smal

  • start2smal

  • start3smal

  • photo_2smal

Önskar köpa/sälja spelrätt

Följ länken ”Lägg till annons” och fyll i dina kontaktuppgifter. Ett mail går till kansliet för godkännande och därefter läggs annonsen ut på hemsidan. I och med din registrering erhåller du ett mail med en bekräftelse. Där bifogas även en länk som du använder när du sedan önskar ta bort din annons. Spara därför detta mail.

Dessa personer önskar köpa spelrätter

Namn Telefonnr E-post
Bruno Wiik 0703022409 bruno@trako.se
Oskar Gustafsson 0706873549 ogga_16_@hotmail.com
Åke Forsberg 0725444379 aake.forsberg@icloud.com
Britt Karlmark 0725444379 aake.forsberg@icloud.com

Dessa personer önskar sälja spelrätter

Namn Telefonnr E-post
Mikael Larsson 0705375420 mikael.larsson2@me.com
Birgitta Svenssom 0705512199 svenssongo@yahoo.se
Torbjörn Forsman 0705-291959 forsman.torbjorn@bredband.net
Stefan Svensson Pousette 0722288961 stefan.svensson7@telia.com
Daniel Carlsson 0700-896648 carlsson395@gmail.com
Andreas Gustavsson 0728-198060 andreas.gustavsson@proton.se
Johan Lindgren 0703206226 johan.linkan@hotmail.com
Johan Lindgren 0703206226 johan.linkan@hotmail.com
Jan-Olof Klingsell 0705120803 siv klingsell sivanklingsell@hotmail.com
Kristoffer Häggström 076-7933890 haggstrom@outlook.com

Lägg till annons

 

  • AEs-logo
  • Hotell-Miskarp-grön
  • LF_Logo_Ostgota_Vanster_RGB
  • NID_Mjolby_Logo_Bla
  • Stena Logo Tagline web
  • TMH Primary Logo 2014 RGB
  • asfaltsgruppen_logo_www
  • bjorko
  • blaklintsbuss
  • blomstertorget
  • citygross_logo_rgb_PO_grey_new
  • egirs
  • engstroms
  • etv-logo
  • ica-supermarket-logotyp
  • kjell-askling-bil-ab
  • logo1
  • logo_liten
  • max
  • mjolbykommun
  • mjolbytryckeri
  • optimera
  • rejmes_w_logo_webb_rgb
  • resia_logo_125233335
  • swecologo
  • swedbank
  • terass_logo
  • xlbygg

Adress:

Mjölby Golfklubb
Blixberg, Miskarp
59592 Mjölby
kansli@mjolbygk.se

Telefonnummer:

Kansli: 0142-125 70
Shop/reception: 0142-36 97 40
Pro Magnus Carlsson: 0736- 24 32 50
Pro Fredrik Carlsson: 0704-53 19 48