• start1smal

  • start2smal

  • start3smal

  • photo_2smal

Önskar köpa/sälja spelrätt

Följ länken ”Lägg till annons” och fyll i dina kontaktuppgifter. Ett mail går till kansliet för godkännande och därefter läggs annonsen ut på hemsidan. I och med din registrering erhåller du ett mail med en bekräftelse. Där bifogas även en länk som du använder när du sedan önskar ta bort din annons. Spara därför detta mail.

Dessa personer önskar köpa spelrätter

Finns inga som önskar köpa

Dessa personer önskar sälja spelrätter

Namn Telefonnr E-post
Johan Hallman 0737347217 idahallman@hotmail.com
Fredrik Moborg 0705914198 fredrik.moborg@gmail.com
Yvonne Nilsson 070-6966064 yvonne51@telia.com
Lars Carlsson 0705836850 andreascarlsson_4@msn.com
Anders Malmby 0734180790 malmby@engineer.com
Ann-Mari Quist 0705426811 ann_mariq@hotmail.com
Johan Lundberg 0703484170 jeg.lundberg@gmail.com
Andreas Jern 0704665870 Jern578@hotmail.com
Anders Danielsson 0738354301 danielsson.toborg@telia.com
Ulla Brodd 073-755 44 03 ulla.brodd@glocalnet.net
Kansliet förmedlar 0142-125 70 Kansli@mjolbygk.se

Lägg till annons

Skickar

 

  • AEs-logo
  • Hotell-Miskarp-grön
  • LF_Logo_Ostgota_Vanster_RGB
  • NID_Mjolby_Logo_Bla
  • Stena Logo Tagline web
  • TMH Primary Logo 2014 RGB
  • asfaltsgruppen_logo_www
  • bjorko
  • blaklintsbuss
  • blomstertorget
  • citygross_logo_rgb_PO_grey_new
  • egirs
  • engstroms
  • etv-logo
  • ica-supermarket-logotyp
  • kjell-askling-bil-ab
  • logo1
  • logo_liten
  • max
  • mjolbykommun
  • mjolbytryckeri
  • optimera
  • rejmes_w_logo_webb_rgb
  • resia_logo_125233335
  • swecologo
  • swedbank
  • terass_logo
  • xlbygg

Adress:

Mjölby Golfklubb
Blixberg, Miskarp
59592 Mjölby
kansli@mjolbygk.se

Telefonnummer:

Kansli: 0142-125 70
Shop/reception: 0142-36 97 40
Pro Magnus Carlsson: 0736- 24 32 50
Pro Fredrik Carlsson: 0704-53 19 48